Diyarbakır Parke Ustası

Diyarbakır Parke Ustası 15 yıldır hizmet veren profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. A’dan Z’ye inşaat ve dekorasyon platformu olarak kurduğumuz güçlü kadro sayesinde inşaat ve dekorasyon alanında ne ihtiyacınız varsa tek elden ve tek muhatapla… Bin bir çeşit model ve marka parkeler le yıllardır dayayıp döşediğimiz evlerin kataloglarını sayfamızdan ve galerilerimizden görebilirsin.

Diyarbakır Parkeci Ustası Ücretsiz Keşif Hizmeti

7/24 ücretsiz bir şekilde keşif hizmeti ile karar verme aşamasında sizlere destek sunuyoruz. Diyarbakır parke ustası bilgisi becerisi ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile her zaman müşterini memnun etmiştir.

Diyarbakır Parke Ustası ile 1 Günde Tertemiz Teslimat

Parke ayrıntılı işçilik istemesi yanı sıra pratik olarak bir günde yapılıp teslim edilebilir. Parke yapım aşamasında toz çıktığı için sürecin uzaması müşteri memnuniyetsizliğine neden olur. Normal şartlar altında 1 günde teslim edilmesi mümkündür. Bizler bunu göz önüne alarak tedarikli ve planlı bir şekilde gelip 1 günde teslim ediyoruz. Müşteriler de bu durumdan oldukça memnun.

Hijyenik ve İzole Bir Ortam İçin Parke

Parke temizlenmesi her açıdan kolay bir malzemedir. Laminat parkeler ıslak ve kuru biçimde temizlenmesi oldukça kolaydır. Temizleme bezi ile ıslak temizlik yapılmasına hiçbir mahsur yoktur. parkeleri ahşap temizleyici deterjanla temizleyiniz, çamaşır suyu gibi ürünler soldurma yapmaktadır. durağan veya süreklilik arz eden su ahşabın şişmesine ve bozulmasına neden olur. Diyarbakır parke ustası size bir telefon kadar yakın. Hemen ara…

Diyarbakır Parkeci Ustası Olarak Kullandığımız Parke Markaları

  • AGT Parke
  • Çamsan Parke
  • Peli Parke
  • Artfloor Parke
  • Diamond Parke
  • Diğerleri…

 

 

Call Now Button